Strachociny. Strzeż się stracha

Strachociny. Strzeż się stracha - Dominik Łuszczyński | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominik Łuszczyński
WYMIAR
8,46 MB
NAZWA PLIKU
Strachociny. Strzeż się stracha.pdf
ISBN
7212527534666

OPIS

„Strachociny” to nowa polska seria dla młodych fanów opowieści grozy i miłośników przygód. Jej bohaterowie, młodzi mieszkańcy Strachocin, niezwykłego miasta pełnego dziwów, w każdym tomie przeżywają niesamowitą przygodę, od której włos jeży się na głowie. Książki możesz czytać niezależnie od siebie. O ile się odważysz…Patryk Szarewski krótko cieszył się nowym rowerem. Skomplikowana akrobacja na leśnej ścieżce kończy się bolesnym upadkiem i roztrzaskaniem prezentu od rodziców. Jak się przed nimi wytłumaczy? I jak ich przekona, że gonił go NAJPRAWDZIWSZY strach na wróble…? Przyjaciele też mu nie wierzą, ale wystarczy zajrzeć do miejskiej kroniki, aby się przekonać, że przerażająca legenda ma wiele wspólnego z prawdziwymi wydarzeniami.

„Strachociny" to nowa polska seria dla fanów opowieści ... Książka Strachociny. Strzeż się stracha do kupienia na multiszop.pl za jedyne 20,24 zł (Rabat 42%).

Mamania Strachociny Strzeż się stracha Dominik Łuszczyński. Oprawa twarda: ISBN: 978-83-663-2993-5: EAN: 9788366329935: Liczba stron: 128: Format: 145x205mm: Cena katalogowa: 34,90 zł ... Strachociny to nowa polska seria dla młodych fanów opowieści grozy i miłośników przygód.

POWIĄZANE KSIĄŻKI