Magia do góry nogami

Magia do góry nogami - Sarah Mlynowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Mlynowski
WYMIAR
5,46 MB
NAZWA PLIKU
Magia do góry nogami.pdf
ISBN
3596203399046

OPIS

Nie jest łatwo, kiedy traci się kontrolę nad swoimi magicznymi mocami.U Nory wygląda to tak, że zamiast przemieniać się w kota lub w smoka, zmienia się w oba naraz, czyli w… kotosmoka!Dla Elliotta nawet proste wypuszczenie ognia spomiędzy palców potrafi się zmienić w mroźną porażkę, a problemy z magią Andresa objawiają się tym, że wiecznie unosi się w powietrzu, odbija się od ścian lub… tkwi uwięziony przy suficie.Z kolei kiedy Bax traci kontrolę nad swoimi mocami, zmienia się w… szczerze mówiąc, nie chcę o tym nawet mówić…Nora, Elliott, Andres i Bax to czworo uczniów chodzących do klasy magii do góry nogami w Szkole Magii w Dunwiddle. W tej klasie lekcje są nietypowe, uczniowie nieprzewidywalni, a magia ma tendencję do wymykania się spod kontroli w najmniej odpowiednich momentach. To niesamowite, ile problemów może stworzyć niewielka magiczna pomyłka!

Nie brzmi to ani optymistycznie, ani zachęcająco, ale Nora niespecjalnie ma wybór. Idzie do nowej szkoły, do nowej klasy i zaczyna nowe życie.

tezeusz.pl. Ukryte skarby, masońskie rytuały i szalone pomysły Hitlera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI