Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi

Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi - Roy Lilley | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roy Lilley
WYMIAR
6,93 MB
NAZWA PLIKU
Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi.pdf
ISBN
8692069834718

OPIS

Dzięki temu poradnikowi kontakty zawodowe z despotami, manipulatorami, zrzędami i chorobliwymi pedantami przestaną być dla ciebie źródłem stresu.Jeśli zrozumiesz motywacje, które stoją za zachowaniami trudnych ludzi, nauczysz się panować nad emocjami i wychodzić obronną ręką z niewygodnych sytuacji.Z pomocą przyjdą ci zawarte w książce praktyczne ćwiczenia, sprawdzone techniki i przykładowe dialogi.Seria Droga do Sukcesu jest skierowana do początkujących menedżerów i przyszłych liderów oraz do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje. Znajdziesz w niej cenne refleksje, przydatne rady i sprawdzone techniki.KSIĄŻKI Z TEJ SERII POMOGĄ CI:• zdobyć podstawowe umiejętności i podnieść swoją efektywność• błyskawicznie osiągnąć wymierne postępy• rozwinąć swoją karierę, a także poprawić jakość życia osobistego

w sytuacjach stresowych. Książka Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi to propozycja skierowane przede wszystkim do osób, które są w trudnych relacjach interpersonalnych. Jednak według mnie, w wolnej chwili każdy może po nią sięgnąć, gdyż opisuje ona sposoby porozumiewania się z ludźmi, które sprawdzą się np.

Ten praktyczny przewodnik nauczy Cię patrzeć z innej perspektywy na zachowania innych; pomoże zrozumieć ich motywy, podpowie, jak reagować w różnych sytuacjach. Roy Lilley wyjaśnia, jak: rozpoznawać siedem trudnych typów osobowości; Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi? Pamiętaj, że wybór należy do Ciebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI