Sztuka prezentacji

Sztuka prezentacji - Theo Theobald | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Theo Theobald
WYMIAR
3,98 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka prezentacji.pdf
ISBN
2794014394313

OPIS

Z tego poradnika dowiesz się, jak skutecznie przygotować i przeprowadzić atrakcyjną prezentację.Poznasz skuteczne sposoby radzenia sobie z tremą, nauczysz się sztuki przekonywania i staniesz się pewnym siebie mówcą.Zawarte w książce ćwiczenia i wskazówki pomogą ci odnaleźć własny styl prezentacji, który przykuje uwagę publiczności. Seria Droga do Sukcesu jest skierowana do początkujących menedżerów i przyszłych liderów oraz do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje. Znajdziesz w niej cennerefleksje, przydatne rady i sprawdzone techniki.KSIĄŻKI Z TEJ SERII POMOGĄ CI:• zdobyć podstawowe umiejętności i podnieść swoją efektywność• błyskawicznie osiągnąć wymierne postępy• rozwinąć swoją karierę, a także poprawić jakość życia osobistego

Cialdini, Wywieranie wpływu na innych, GWP ! G. Beck, Zakazana retoryka, Helion, ... Steve Jobs: Sztuka prezentacji - Carmine Gallo już od 28,49 zł - od 28,49 zł, porównanie cen w 28 sklepach.

Zlokalizowaliśmy moje mocne i słabe strony oraz określiliśmy cel moich wystąpień. Zostawiliśmy te pierwsze, wyrzuciliśmy te drugie, a to trzecie zrealizowaliśmy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI