Artemis Fowl

Artemis Fowl - Eoin Colfer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eoin Colfer
WYMIAR
10,81 MB
NAZWA PLIKU
Artemis Fowl.pdf
ISBN
7024646498810

OPIS

Światowy bestseller! Film na podstawie książki!To nie pierwsze przestępstwo Artemisa, młodego geniusza i złoczyńcy, ale zdecydowanie najbardziej podłe. Za uwolnienie porwanej elfki chłopak żąda gigantycznego okupu - legendarnego skarbu. Artemis nie cofnie się przed niczym. Wszystko po to, by uratować ojca i odzyskać rodzinną fortunę.Rozpoczyna się konflikt między ludźmi i elfami.Kto wygra ostateczne starcie?W serii powieści o Artemisiekryją się: najnowsza technologia, potężne zaklęcia, szybka i wciągająca akcja oraz niepokorni bohaterowie.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Artemis Fowl .

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Artemis Fowl, jeden z nowszych filmów Disneya, dostępny dla polskich widzów stał się właściwie dzięki HBO.Ostatecznie film nie trafił do kin, za granicą pojawił się natomiast na platformie Disney+. My musieliśmy cierpliwie poczekać. Artemis Fowl is a 12-year-old genius and descendant of a long line of criminal masterminds.

POWIĄZANE KSIĄŻKI