Wszyscy jesteśmy geniuszami

Wszyscy jesteśmy geniuszami - Andrew Maltes | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Maltes
WYMIAR
10,30 MB
NAZWA PLIKU
Wszyscy jesteśmy geniuszami.pdf
ISBN
7803442045734

OPIS

Nagroda "Świat Przyjazny Dziecku" dla "Wszyscy Jesteśmy Geniuszami"Książka została doceniona przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w konkursie "Świat Przyjazny Dziecku", jako książka warta uwagi i idealna dla pociech oraz ich rodziców!Co sprawia, że dzieci zostają geniuszami i otrzymują Nagrodę Nobla? Czym zajmowała się mała Maria Skłodowska-Curie? Dlaczego Nelson Mandela mieszkał w pałacu? O co walczyła Wisława Szymborska? I jakiego odkrycia na froncie dokonał Robert Koch?Tego i wielu innych ciekawych rzeczy dowiecie się z tej książki!To pozycja dla wszystkich, którzy mają marzenia i chcą być wierni swoim pasjom. Tworzenie lepszego świata i spełnianie marzeń jest w zasięgu każdego!Poznajcie niesamowite historie dzieci, które wpływały na losy świata!

Talent jest jak strzelec trafiający w cel niedostępny dla innych; geniusz jest jak strzelec trafiający w cel, którego pozostali nawet nie widzą. Tak Arthur ... Wszyscy jesteśmy Geniuszami? 19 grudnia, 2019 W 1968 roku Dr.

Wydawnictwo Akapit Press. Premiera: 5 października 2020.

POWIĄZANE KSIĄŻKI