Wielka księga Bożego Narodzenia

Wielka księga Bożego Narodzenia - Magdalena Marczewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Marczewska
WYMIAR
6,58 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga Bożego Narodzenia.pdf
ISBN
3594437075542

OPIS

To publikacja przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Zawiera piękne utwory o tematyce świątecznej oraz informacje o zwyczajach związanych z Bożym Narodzeniem w Polsce i na świecie. Teksty kolęd zamieszczone w publikacji będą zachętą do wspólnego śpiewania nie tylko przy wigilijnym stole. Ciekawe zadania dostosowane do możliwości przedszkolaków rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie i umiejętność liczenia. Labirynty i kolorowanki o tematyce świątecznej uatrakcyjnią dziecku czas spędzony z rodziną. To doskonała książka zarówno dla dzieci, jak i ich najbliższych, która sprawi, że czas świąt Bożego Narodzenia będzie dla wszystkich naprawdę wyjątkowy.

Wspólne czytanie zacieśnia więzy między bliskimi oraz jest świetną formą spędzania czasu. Książka liczy 144 stron, z których aż kipi magia Bożego Narodzenia. Wielka księga Bożego Narodzenia, Magdalena Marczewska, Wydawnictwo MAC Dane produktu: To ... Wielka księga Bożego Narodzenia (6164723) - Magdalena Marczewska - Książka, recenzja, streszczenie Wielka księga Bożego Narodzenia Magdalena Marczewska.

Marczewska Magdalena. Wydawnictwo: Juka / MAC ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI