Rytuał łowcy

Rytuał łowcy - Przemysław Borkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Borkowski
WYMIAR
8,18 MB
NAZWA PLIKU
Rytuał łowcy.pdf
ISBN
8655166629037

OPIS

Młoda prokurator Gabriela Seredyńska po przeprowadzce do Warszawy dostaje swoją pierwszą poważną sprawę - morderstwo. Zwłoki znaleziono w pobliżu muru cmentarza, a twarz ofiary została mocno okaleczona. Komisarz Aleksanderski, który pierwszy przybył na miejsce zbrodni, odnajduje pod murem cmentarza kartkę z wierszem, który zdaje się jedynym tropem policji.Wkrótce pojawia się kolejna ofiara, a po niej następne. Wszystkie łączy to samo: niecodzienne obrażenia zadawane po śmierci, które mogą wskazywać na jakiegoś typu praktyki magiczne.Z czasem Seredyńskiej udaje się wpaść na trop zbrodniarza. Niestety również on zwraca na nią uwagę. Jest młoda, piękna, inteligentna i idealnie nadaje się na jego kolejną ofiarę…„Opowieść o fascynującym mordercy - nie mogłam się oderwać!”Joanna Opiat-Bojarska„Hipnotyzujące studium postępującego szaleństwa”.Piotr Borlik

O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka…. Gabriela Seredyńska, młoda ... Rytuał łowcy Młoda prokurator Gabriela Seredyńska po przeprowadzce do Warszawy dostaje swoją pierwszą poważną sprawę - morderstwo.

Akcję książki śledzimy z dwóch perspektyw - mordercy i podążających za nim pary śledczych. Te obrazy wzajemnie się uzupełniają, kształtując jeden pełny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI