Podniebny cyrk

Podniebny cyrk - Peter Bunzl | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Bunzl
WYMIAR
6,29 MB
NAZWA PLIKU
Podniebny cyrk.pdf
ISBN
7236033576887

OPIS

Kontynuacja bestsellerowych Nakręconych i Księżycowego medalionu!W dniu urodzin Lily dostaje tajemniczy pakunek. Jego zawartość sprawia, że dziewczynka odwiedza przyjezdny cyrk. Ma nadzieję, że dowie się czegoś o swojej mamie. Tata Lily zdaje się mieć ważniejsze sprawy na głowie, dlatego przyjaciele decydują się sami wybrać na przedstawienie.Jednak cyrk nie jest tak zabawny, jak się wydaje.Wszystko się komplikuje, gdy cyrkowy balon odlatuje gdzieś daleko, zabierając ze sobą Lily, Roberta i Malkina. Przyjaciele trafiają do tajemniczego świata Podniebnego Cyrku, gdzie muszą zmierzyć się z okrutną Madame...Tajemnica przeplatana cyrkową intrygą i kolejna zapierająca dech w piersiach przygoda!

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Modne fototapety, obrazy na płótnie również na wymiar do salonu, sypialni, kuchni. Codziennie nowe produkty w wysokiej jakości oraz w niskich cenach. Podniebny Cyrk - Bunzl Peter - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Opis . Kontynuacja bestsellerowych Nakręconych i Księżycowego medalionu!W dniu urodzin Lily otrzymuje tajemniczy ... Obraz - Podniebny cyrk do salonu, sypialni lub kuchni to jeden z tysięcy nowoczesnych wzorów z naszego sklepu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI