Las wokół nas

Las wokół nas - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
Las wokół nas.pdf
ISBN
7614185503210

OPIS

Kto mieszka w lesie? Jakie rosną tam drzewa ? Jak zachować się na wycieczce do lasu ? W książeczce znajdziesz wiele ciekawych informacji. To także wspaniała zabawa z zagadkami i kolorowankami, które pomogą w odkrywaniu leśnych tajemnic.

Marii Konopnickiej w Kluczborku pod patronatem: Starosty Kluczborskiego ... Projekt "Las wokół nas" - zajęcia plastyczne Opublikowane w: 27 kwietnia 2018 przez: isp Dziś, w czwartek 26 kwietnia, odbyły się drugie zajęcia plastyczne, prowadzone przez panią instruktor Irenę Tuszyńską z GOKiB Krasne, w przedszkolu w Palikówce. Opis: Las wokół nas . Lasy, które dominowały niegdyś w polskim krajobrazie, zajmują obecnie ledwie 23% powierzchni kraju.

AKTUALNOŚCI. Konkurs plastyczny- przedłużenie terminu dostarczenia prac!!! Napisz recenzję o produkcie: Las wokół nas Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI