Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę

Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę - Kirsty Moseley | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kirsty Moseley
WYMIAR
4,91 MB
NAZWA PLIKU
Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę.pdf
ISBN
7593521213308

OPIS

Zagorzała singielka Amy Clarke jest dumna z trzech rzeczy w swoim życiu: różowych włosów, kolekcji conversów oraz zdolności do wypicia dużej ilości margarity bez wymiotowania. Nie szuka miłości. Jest całkowicie szczęśliwa, romansując jednocześnie z Netflixem oraz Benem i Jerrym. Problem w tym, że czasami miłość sama cię odnajduje, nawet gdy tego nie chcesz.Pięć miesięcy temu on wsiadł do jej pociągu i od tej pory nic nie jest już takie samo. Amy jeszcze nie zna jego imienia, ale wie, że ten facet ją kręci. Wysoki, przystojny geek, który jeździ jej pociągiem co drugi poniedziałek, nie ma pojęcia, że na widok jego uśmiechu Amy traci głowę, a jej serce bije jak oszalałe.Kiedy przypadkowe spotkanie poza pracą pozwala im na pierwszą normalną rozmowę, sprawy szybko przechodzą od platonicznego uczucia do bliskich – i bardzo bliskich – relacji. Czy mimo ciągu miłosnych katastrof w przeszłości, Amy znalazła w końcu swojego Pana Idealnego? A może los ma dla niej inne plany?Nowa, porywająca komedia romantyczna Kirsty Moseley, bestsellerowej autorki takich hitów książkowych jak Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno, Zdobyć Rosie czy Nic do stracenia.

Zagorzała singielka Amy Clarke jest dumna z trzech rzeczy w swoim życiu: różowych włosów, kolekcji conversów oraz zdolności do wypicia dużej ilości margarity bez wymiotowania. Książka Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę pochodzi z wydawnictwa HarperCollins Publishers. Autorem książki jest Kirsty Moseley.

Jej wymiary to 145x215. EBook Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę - mobi, epub / Kirsty Moseley , 23,77 zł, Zagorzała singielka Amy Clarke jest dumna z trzech rzeczy w swoim życiu: różowych włosów, kolekcji „Chłopak dla którego kompletnie straciłam głowę" rozgrzeje serca i zachwyci poczuciem humoru! Materiał powstał we współpracy z wydawnictwem Harper Collins 14.10.2020 23 września 2020 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukaże się kolejna powieść bestsellerowej autorki hitów młodzieżowych Kirsty Moseley. Zagorzała singielka Amy Clarke jest dumna z trzech rzeczy w swoim życiu: różowych włosów, kolekcji conversów oraz zdolności do wypicia dużej ilości margarity bez wymiotowania. Nie szuka miłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI