Choinka. Jestem, jaka jestem

Choinka. Jestem, jaka jestem - Yuval Zommer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yuval Zommer
WYMIAR
6,79 MB
NAZWA PLIKU
Choinka. Jestem, jaka jestem.pdf
ISBN
3639913450811

OPIS

Wspaniała świąteczna książka z obrazkami, która ma szansę stać się świątecznym klasykiem. Maleńka jodła jest zbyt mała i zbyt niedoskonała, aby można ją było wybrać na świąteczne drzewko podczas świąt Bożego Narodzenia. Ale pozostawienie jej samej w lesie nieoczekiwanie przynosi więcej pożytku i jest dla niej o wiele bardziej radosne, niż jodełka mogła się spodziewać.Przesłaniem książki jest przypomnienie, że w świętach najważniejsze jest bycie razem i bliskość.

Ale pozostawienie jej samej w lesie nieoczekiwanie przynosi więcej pożytku i jest dla niej o wiele bardziej radosne, niż jodełka mogła się ... Wspaniała świąteczna książka z obrazkami, która ma szansę stać się świątecznym klasykiem. Maleńka jodła jest zbyt mała i zbyt niedoskonała, aby można ją było wybrać na świąteczne drzewko podczas świąt Bożego Narodzenia.

Swoją historię opowiada nam tu iglak mieszkający w lesie. Żyje pośród wielu ogromnych, dumnych, wspaniałych drzewa. Wspaniała świąteczna książka z obrazkami, która ma szansę stać się świątecznym klasykiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI