Wiedźmy w opałach

Wiedźmy w opałach - Małgorzata J. Kursa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata J. Kursa
WYMIAR
12,23 MB
NAZWA PLIKU
Wiedźmy w opałach.pdf
ISBN
7573640217980

OPIS

Zbulwersowane i zirytowane nękającymi je anonimami oraz burzą, jaką wywołała napisana przez Gośkę Knypek książka, wiedźmy postanawiają przyciągnąć do agencji nowych autorów. W wyniku zorganizowanego przez nie konkursu, udaje im się wypromować Mirę Małecką i Lucynę Kalisiak. Pech jednak nie odpuszcza – ciała debiutantek zostają znalezione w kamienistej fosie w Parku Traugutta w pobliżu restauracji, w której wiedźmy zorganizowały imprezę dla swoich autorów.Podejrzanych nie brakuje. Sylwia Pluszcz, leciwa grafomanka, która wślizgnęła się na bankiet nieproszona, znika bez śladu. Młody pisarz Teofil Tarninek opuścił restaurację w tym samym czasie, co zamordowane debiutantki.Kto zabił? Czy komisarzowi Niżowi, czterem rozwścieczonym wiedźmom i jednemu sekretarzowi uda się rozwiązać te zagadkę?

Kursa. Wydawnictwo: Lucky Data wydania: 2020-08-29 Kategoria: Obyczajowe ISBN: 978-83-66332-25-6 Liczba stron: 272 Tom 3 cyklu Wiedźmy ... Wiedźmy w opałach - opis wydawcy.

Zabawna, relaksująca; doskonała rozrywka na jesienny wieczór. HASZCZ.

POWIĄZANE KSIĄŻKI