Rodzina ze 141 Ulicy rusza na ratunek!

Rodzina ze 141 Ulicy rusza na ratunek! - Karina Yan Glaser | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karina Yan Glaser
WYMIAR
7,65 MB
NAZWA PLIKU
Rodzina ze 141 Ulicy rusza na ratunek!.pdf
ISBN
3077077019801

OPIS

Bestsellerowa seria New York Timesa! Rodzina Vanderbeekerów z Harlemu powraca w trzeciej części serii, w której rodzeństwo ściga się z czasem, aby uchronić przed likwidacją firmę swojej mamy.Dla młodych Vanderbeekerów przerwa wiosenna nie mogła być lepsza. Isa wraca z obozu, Oliver buduje swój pierwszy domek na drzewie, a Laney, Jess i Hiacynta są podekscytowane, że mogą pomóc mamie, która dostaje niezwykłą szansę zabłyśnięcia w modnym magazynie kulinarnym. Ale wszystkie plany Vanderbeekersów mogą lec w gruzach, gdy nieoczekiwana wizyta miejskich urzędników sprowadza kłopoty na cukierniczy biznes ich matki. Teraz będą musieli połączyć siły i wspólnie wyciągnąć mamę z opresji.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! 📚 Poznaj "Rodzina ze 141 Ulicy rusza na ratunek!" autorstwa Karina Yan Glaser. Przeczytaj opis książki "Rodzina ze 141 Ulicy rusza na ratunek!" a także poznaj jej ocenę.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > rodzina ze 141 ulicy rusza na ratunek! Musisz być zalogowany, aby składać zamówienia oraz mieć dostęp do cen i stanów towarów. Katalog tematyczny -> Dla dzieci -> Opowiadania Tytuł: Rodzina ze 141 ulicy rusza na ratunek .

POWIĄZANE KSIĄŻKI