Pojazdy. Kolorowanka

Pojazdy. Kolorowanka - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,6 MB
NAZWA PLIKU
Pojazdy. Kolorowanka.pdf
ISBN
4800945243668

OPIS

Kolorowanki doskonalą koncentrację i rozwijają kreatywność małego artysty. Przy okazji zabawy ćwiczą umiejętności grafomotoryczne, uczą cierpliwości i dbania o szczegóły. Wesołe pojazdy polecają się do kolorowania a dołączone do książeczki naklejki udekorują okno w pokoju każdego małego fana motoryzacji!

Monster Truck - Kolorowanki dla dzieci. Klasyczne auta - Kolorowanki dla dzieci ...

Supercoloring.com to wspaniała zabawa dla osób w każdym wieku: dla chłopców i dziewczynek, dzieci i dorosłych, nastolatków i małych brzdąców, przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Przenieś swoją wyobraźnię na nowy, realistyczny poziom! Sprawdź najlepsze kolorowanki dla dzieci do wydruku - wiele kategorii takich jak: zwierzęta, pojazdy, owoce, warzywa, zabawki oraz wiele innych. Darmowe kolorowanki 'Maszyny i pojazdy' wprowadzą dzieci w temat 'Samochody specjalne'.

POWIĄZANE KSIĄŻKI