Landon & Shay. Tom 2

Landon & Shay. Tom 2 - Brittainy C. Cherry | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brittainy C. Cherry
WYMIAR
6,64 MB
NAZWA PLIKU
Landon & Shay. Tom 2.pdf
ISBN
9662205051706

OPIS

Dawno temu zakochałam się w chłopaku. Pięknym, choć borykającym się z trudami życia.Niektórzy ostrzegali mnie przed rozwijaniem tych uczuć, ale nie słuchałam. Byliśmy młodzi, słabi, głupi.I niebezpiecznie zakochani, ale zupełnie się tym nie przejmowaliśmy.Swoje uczucia owinęliśmy tajemnicą. Dzieliliśmy tylko skradzione chwile.Wszystko układało się perfekcyjnie i miało trwać wiecznie, aż pewnego dnia nasze życie na zawsze się zmieniło.Chłopak, którego kochałam, stał się gwiazdą Hollywood.Jego kariera rozkwitła, podczas gdy moja utknęła w martwym punkcie. Odnosił sukcesy, a mnie spotykały porażki. Realizował się, a moje marzenia pozostały niespełnione.Przestaliśmy do siebie pasować. W bajkach miłość zawsze zwycięża, jednak w prawdziwym życiu jest głównym powodem upadania imperiów.Zawsze wiedziałam, że moja historia wiąże się z Landonem. To on był moim wstępem, rozwinięciem i zakończeniem. Jedyny problem tkwił w tym, że ja chyba nie występowałam w jego opowieści.

Tom 1 autorstwa Cherry Brittainy C. , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 24,07 zł .

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO", czy „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie ... Landon & Shay. Tom 2; Landon & Shay.

POWIĄZANE KSIĄŻKI