Wikingowie. Najeźdźcy z Północy

Wikingowie. Najeźdźcy z Północy - Kim Hjardar | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kim Hjardar
WYMIAR
4,57 MB
NAZWA PLIKU
Wikingowie. Najeźdźcy z Północy.pdf
ISBN
4179828626107

OPIS

Od IX do XI wieku wikingowie plądrowali morskie wybrzeża niemal całej Europy Zachodniej. Ci nieustraszeni, nowatorscy żeglarze i wybitni stratedzy uderzali znienacka, atakowali znacznymi siłami, a następnie wycofywali się ze zrabowanymi dobrami i jeńcami. Gdziekolwiek się pojawili, siali zniszczenie i zadawali ogromne cierpienia, lecz spotkanie przedstawicieli różnych kultur nieodwracalnie zmieniło zarówno społeczności europejskie, jak i nordyckie. Przedstawiona w książce historia wikingów opowiada o ich najazdach, statkach, uzbrojeniu i niezwykłym stylu życia.Kim Hjardar – norweski historyk, bada czasy wikingów i średniowiecza w ramach pracy zawodowej i ożywia historię jako członek grupy rekonstrukcyjnej.

Gdy myśleli, że już uciekli pogoni, ta spada na nich nieoczekiwanie i z rzezi ratuje się jedynie Oddi, który wkrótce dołącza do ... Najeźdźcy z Północy.Fantastyczna gra ekonomiczna z unikalnym systemem przydzielania robotników do zadań rozgrywana w szczytowym okresie ery wikingów. Gra planszowa dla od 2 do 4 graczy w wieku od 12 lat.Wydawnictwo Games Factory Publishing.Cena 114.9 zł. Opis: Wikingowie 2 Najeźdźcy z Północy - Lewandowski Radosław.

Wydawnictwo: Wydawnictwo RM historia ... Dodaj cytat z książki Wikingowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI