Symfonia zwierząt

Symfonia zwierząt - Dan Brown | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Brown
WYMIAR
3,68 MB
NAZWA PLIKU
Symfonia zwierząt.pdf
ISBN
7791947900524

OPIS

Nowa niezwykła książka Dana Browna – do czytania i słuchania jednocześnie!Zapowiada się wyjątkowa premiera, bo autor światowych bestsellerów debiutuje tu podwójnie: jako twórca książki dla dzieci i jako kompozytor!SYMFONIA ZWIERZĄT to nie tylko rymowane opowiastki stworzone przez Dana Browna, lecz także skomponowana przez niego fantastyczna muzyka! Cśśśś! Nadstawcie uszu, słyszycie? Maestro Mysz unosi batutę, aby przedstawić nam swoich muzykalnych przyjaciół.Przygotujcie się na niespodzianki! Szukajcie przyczajonej pszczółki i rozsypanych literek.Nie przegapcie też zaszyfrowanej wiadomości od autora!Na koniec Maestro zaprosi nas na wielki finałowy koncert: kurtyna w górę!Darmowa interaktywna aplikacja pozwala odtwarzać muzykę podczas czytania wierszy i oglądania ilustracji.Chcesz posłuchać wspaniałych melodii w wykonaniu Zagreb Festival Orchestra?Wystarczy przytrzymać kamerę urządzenia mobilnego nad ilustracją.Aplikacja będzie dostępna poprzez stronę wildsymphony.com lub po zeskanowaniu QR kodu zamieszczonego w książce.

Maestro Mysz, z batutą w ręku, zabiera czytelników w odwiedziny do różnych zwierząt. "Symfonia zwierząt" to niepozorna książka, która kryje w sobie wiele tajemnic. Mamy wesołe wierszyki, mamy zabawne i urocze ilustracje, mamy dobre rady dla każdego wieku i mamy oczywiście muzykę.

Niezwykła książka - do czytania i słuchania jednocześnie! Dan Brown, autor międzynarodowych bestsellerów, debiutuje jako twórca literatury dla dzieci i jako kompozytor! Tekstowi towarzyszy skomponowana przez niego muzyka. Maestro Mysz, z batutą w ręku, zabiera czytelników w odwiedziny do różnych zwierząt. "Symfonia zwierząt" to niepozorna książka, która kryje w sobie wiele tajemnic.

POWIĄZANE KSIĄŻKI