Kiedy jak nie dziś. Seria Cztery pory uczuć

Kiedy jak nie dziś. Seria Cztery pory uczuć - Paulina Wiśniewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Wiśniewska
WYMIAR
3,5 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy jak nie dziś. Seria Cztery pory uczuć.pdf
ISBN
1974689553585

OPIS

Klara, studentka medycyny, wyjeżdża na wakacje do ojca, który prowadzi gospodarstwo agroturystyczne. Nie wie, że to będzie lato pełne niespodzianek. Rodzące się między nią a Maćkiem uczucie zostanie wystawione na niejedną próbę, a tajemnica skrywana przez matkę Klary, namiesza w życiu całej rodziny. Czy zdoła wybaczyć matce? I czy odnajdzie wreszcie prawdziwą miłość?„Kiedy jak nie dziś” to historia o miłości, wybaczeniu i o tym, że czasami może być za późno na wyjaśnienia, bo – jak wiadomo – los bywa przewrotny...

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Wszystkie pory uczuć Magdaleny Majcher to cykl powieści poruszających ważne życiowe tematy. Miłość i nienawiść, trudne życiowe wybory, przeciwności losu i w końcu upragnione szczęście i spokój.

[Audiobook]Kontynuacja na stronie - https://litres.pl/paulina-wisniewska/cztery-pory-uczuc-... Cztery pory uczuć T.1 Kiedy jak nie.. audiobook CD.

POWIĄZANE KSIĄŻKI