Doba na oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?

Doba na oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem? - Agata Loth-Ignaciuk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Loth-Ignaciuk
WYMIAR
5,80 MB
NAZWA PLIKU
Doba na oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?.pdf
ISBN
8939874168968

OPIS

Książka graficzna „Doba na oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?” to fascynująca opowieść o wyprawach przez Atlantyk Aleksandra Doby, polskiego kajakarza, który jako pierwszy człowiek w historii przepłynął ocean kajakiem, z kontynentu na kontynent.Przeczytacie, jak zaplanować transatlantycką ekspedycję kajakową, przekonacie się, czy kajak oceaniczny jest z gumy i jak zmieścić na nim sprzęty żeglarskie, małą stocznię remontową oraz jedzenie na kilka miesięcy.Przeżyjecie burze i sztormy na oceanie, razem z bohaterem stawicie czoła największemu prądowi świata, dowiecie się też, czy istnieją podwodne góry i jak się nie zgubić na oceanie oraz gdzie na kajaku ukryte są sypialnia, kuchnia, łazienka. Poznacie nawet smak oceanicznej kawy!Nauczycie się robić rynny z opakowania po ciastkach i konstruować półki z karimaty.Sprawdzicie też, czy kąpiel z rekinem jest przyjemna, kogo można spotkać na oceanie, i czy wciąż istnieją statki widma.„Doba na oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?” ilustruje niezwykłą ekspedycję i przekazuje mnóstwo informacji o Oceanie Atlantyckim.Publikacja powstała we współpracy z Aleksandrem Dobą i jest pierwszą książką o jego wyprawach kajakowych dla dzieci.W serii „Niezwykłe wyprawy i wyczyny” ukazała się także książka"Marek Kamiński. Jak zdobyć bieguny Ziemi... w rok" opowiadająca o polarnych ekspedycjach polskiego podróżnika.

O tym wielkim podróżniku w "Kulturotece" opowiedzieli autorzy książki "Doba na oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk ... Książka graficzna „Doba na oceanie.

Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?" to fascynująca opowieść o wyprawach przez Atlantyk Aleksandra Doby, polskiego kajakarza, który jako pierwszy człowiek w historii przepłynął ocean kajakiem, z kontynentu na kontynent. Książka graficzna „Doba na oceanie. Jak przepłynąć Atlantyk kajakiem?" to fascynująca opowieść o wyprawach przez Atlantyk Aleksandra Doby, polskiego kajakarza, który jako pierwszy człowiek w historii przepłynął ocean kajakiem, z kontynentu na kontynent. Spędziliśmy na oceanie 42 godziny i pozostał mi po tym doświadczeniu wielki niedosyt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI