Czytamy bez mamy. Kot Papla i dinozaur. Poziom 1

Czytamy bez mamy. Kot Papla i dinozaur. Poziom 1 - Joanna Krzyżanek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Krzyżanek
WYMIAR
3,71 MB
NAZWA PLIKU
Czytamy bez mamy. Kot Papla i dinozaur. Poziom 1.pdf
ISBN
7858941723237

OPIS

Kot Papla i dinozaur to opowiastka o kocie, który zawsze chciał być kolekcjonerem, ale nigdy nie potrafił się zdecydować, czy zbierać metalowe samochodziki czy może porcelanowe kubeczki. Aż do momentu, gdy dziadek podarował mu gumowego dinozaura...Książeczka z serii CZYTAMY BEZ MAMY do nauki czytania. Dla dzieci, które znają już wszystkie litery, dwuznaki i zmiękczenia. Potrafią czytać, ale chcą robić to płynnie. Duże litery, proste zdania i piękne ilustracje są zaproszeniem na literkową ucztę.

Aż do moment Czytamy bez mamy. Kot Papla i babeczka (I poziom czytania) Krzyżanek Joanna Cena det.9,90 z ... Kot Papla i kaczuszka, 1 poziom czytania; Wersje językowe.

Kot Papla i dinozaur. Poziom 1 - Kot Papla i dinozaur to opowiastka o kocie, który zawsze chciał być kolekcjonerem, ale nigdy nie potrafił się zdecydować, czy zbierać metalowe samochodziki czy może porcelanowe kubeczki. Czytamy bez Mamy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI