Bez marnowania. Kuchnia zero waste

Bez marnowania. Kuchnia zero waste - Anna Lesz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Lesz
WYMIAR
10,26 MB
NAZWA PLIKU
Bez marnowania. Kuchnia zero waste.pdf
ISBN
7943474382595

OPIS

Gospodarność i niemarnowanie jedzenia to tradycyjne wartości, które są też istotnymi elementami światowego ruchu zero waste. U jego podstaw leżą wrażliwość ekologiczna (ochrona zasobów Ziemi) oraz społeczna (moralny obowiązek dzielenia się żywnością z tymi, którym jej brakuje). Ta książka to zero waste w praktyce kuchni domowej.Autorka uczy świadomego planowania zakupów spożywczych, poprawnego przechowywania produktów, oszczędnego wytwarzania potraw i komponowania posiłków z zachowaniem prozdrowotnych składników, przemyślanego przechowywania i wykorzystywania niezjedzonych potraw. Proponuje też blisko 100 przepisów spełniających główne zasady idei zero waste. Wszystkie receptury – przejrzyste i opatrzone praktycznymi wskazówkami – zachęcają nawet mniej zaawansowanych do kreatywnej aktywności kulinarnej.Anna Lesz – filolog, mama dwóch wspaniałych urwisów, żona. Autorka bloga kulinarnego www.Zjem-Cie.pl. Oscyluje między kuchnią klasyczną oraz jej odpowiednikami wege i fit. Jej pasją jest fotografia kulinarna oraz gotowanie bezresztkowe. Niczego nie marnuje. Z mięsa po rosole zrobi pierogi, z żółtka budyń, a z zalewy po ciecierzycy wegański mus

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Bez marnowania Kuchnia zero waste Anna Lesz. RM Bez marnowania Kuchnia zero waste Anna Lesz.

Trochę się interesuję tym tematem, a nie miałam pojęcia, że można zrobić chlebową pizzę, chipsy z liści kalafiora czy czekoladowy mus na wodzie z ciecierzycy. Nie bójcie się jednak, że autorka każe wam szperać w śmietnikach i szukać obierek. 100% smaku bez marnowania żywności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI