To ciekawe! Zwierzęta

To ciekawe! Zwierzęta - Barbara Supeł | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Supeł
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
To ciekawe! Zwierzęta.pdf
ISBN
6315566115964

OPIS

W dziecięcej głowie codziennie rodzi się mnóstwo pytań.Do czego służy pępek? Dlaczego bąki śmierdzą? Kto maluje tęczę na niebie? Dlaczego śnieg jest biały? Czy wszystkie psy umieją szczekać? I po co słoniom takie duże uszy?Odpowiedzi na te i wiele innych pytań maluchy mogą odnaleźć w książeczkach z serii „To ciekawe!”. Najbardziej nurtujące zagadnienia wyjaśnione są w bardzo prosty sposób i przedstawione na kolorowych, przyjaznych ilustracjach, które zaintrygują każde dziecko! Registry na marginesach stron pomogą znaleźć interesujący temat. Oprócz ciekawych informacji w książkach znajdziemy także zadania i zagadki aktywizujące. Grube i sztywne strony są przyjazne dla małych rączek.

Fruczak gołąbek: Jego oryginalna nazwa sugeruje, że to małe stworzenie jest połączeniem ... Ciekawostki o zwierzętach dla dzieci i dorosłych. Dzieci będą lubiły czytać szalone, dziwne i zabawne informacje, a także poznają fakty i inne ciekawe informacje o zwierzętach, które pomogą im nauczyć się czegoś interesującego.

Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, Gry, zabawy, łamigłówki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI