Pamiętaj, że byłam

Pamiętaj, że byłam - Beata Majewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Majewska
WYMIAR
11,41 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętaj, że byłam.pdf
ISBN
1753821658204

OPIS

Nikita dał słowo, że Weronika nie straci swojej rodziny, lecz okrutny los postanowił inaczej. Na oczach Nikity dziewczyna traci własne dziecko, całe dotychczasowe życie, pamięć i świadomość. To on przyłożył rękę do nieszczęścia Weroniki i teraz będzie musiał z tym żyć. Nikita szybko zapomni, bo ich ścieżki się rozejdą, a jego serce już dawno zmieniło się w kamień, lecz to nie koniec tej historii. Czasami największa miłość to ta, która nie ma prawa się wydarzyć...Dalsze losy bohaterów znanych z powieści „Zapomnij, że istniałem”. Wciągający romans obyczajowy z dodatkiem wątków sensacyjno-kryminalnych oraz szczyptą erotyki.

To ON przyłożył rękę do ... Pierwsza część"Zapomnij, że istniałem" bardzo mi się podobała. Historia Luizy i Rafała wciągnęła mnie od pierwszych stron, a zakończenie wciskało w fotel.

EPUB,MOBI,MP3. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! "Pamiętaj, że byłam" odkrywa przed Czytelnikiem fakty z przeszłości Rafała i Weroniki, które wpłynęły na wydarzenia w poprzedniej części cyklu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI