Origami. Twój papierowy świat

Origami. Twój papierowy świat - Anna Franek | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Franek
WYMIAR
4,30 MB
NAZWA PLIKU
Origami. Twój papierowy świat.pdf
ISBN
7083129001696

OPIS

Dawno, dawno temu, kiedy papier był jeszcze bardzo cenny i trudno dostępny, origami miało charakter sztuki sakralnej – składanki robiono i wykorzystywano podczas ważnych ceremonii. Dziś jest zabawą, rozwijaniem zdolności manualnych, wyobraźni, nauką cierpliwości i staranności. A ponadto… czynnością niezwykle relaksującą.Projekty przedstawione w książce podzielono ze względu na stopień trudności wykonania. Każdy dokładnie opisano i krok po kroku zilustrowano.Samodzielnie zrobione zwierzątka, kwiaty, samochody, pudełka można wykorzystać do stworzenia fascynującego papierowego świata zabaw.

BEZ PRAWA ZWROTU Origami. Twój papierowy świat.

już od 21,56 zł - od 21,56 zł, porównanie cen w 30 sklepach. Zobacz inne Hobby, rozrywka, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Przyjrzyj się naszym wydaniom i wybierz takie, które zainspiruje Cię do tworzenia prawdziwych papierowych dzieł sztuki! W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI