Moje pierwsze literki i cyferki z elementami metody Montessori

Moje pierwsze literki i cyferki z elementami metody Montessori - Bogumiła Zdrojewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bogumiła Zdrojewska
WYMIAR
8,5 MB
NAZWA PLIKU
Moje pierwsze literki i cyferki z elementami metody Montessori.pdf
ISBN
3533799059622

OPIS

Dziecko w wieku 4–5 lat jest ciekawe świata, ma chłonny umysł i chętnie się uczy nowych rzeczy, ponieważ pisanie i czytanie, liczenie, rysowanie, wycinanie, malowanie czy przeprowadzanie prostych doświadczeń fizycznych to dla niego nie tylko nauka, ale przede wszystkim doskonała zabawa.Możesz wspomóc rozwój swojej pociechy, korzystając z zawartych w tej książce różnorodnych ćwiczeń językowych, matematycznych, przyrodniczych i plastycznych bazujących na metodzie opracowanej przez Marię Montessori. Towarzysz dziecku w wykonywaniu ćwiczeń: objaśniaj polecenia, bądź uważnym i wrażliwym przewodnikiem po otaczającym świecie.Bogumiła Zdrojewska jest nauczycielem dyplomowanym i od ponad 30 lat pracuje z dziećmi, wykorzystując metodę Marii Montessori. Cechuje ją innowacyjne podejście do wychowywania i uczenia najmłodszych oraz chęć do stałego poszerzania swoich kompetencji pedagogicznych. Swoją pasją dzieli się z podopiecznymi w Przedszkolu Miejskim nr 220 w Łodzi.

Jej pracę cechuje innowacyjne podejście do wychowania i uczenia najmłodszych dzieci oraz chęć stałego poszerzania swoich ... Nauka pisania i liczenia z elementami metody Montessori, Bogumiła Zdrojewska, Wydawnictwo RM Dane produktu: Dziecko w wieku 4-5 lat jest ciekawe świata, ma chłonny umysł i chętnie się uczy nowych rzeczy, ponieważ pisanie i czytanie, liczenie, rysowanie, wycinanie, malowanie czy przeprowadzanie prostych doświadczeń fizycznych to dla ... Moje pierwsze literki i cyferki z elementami metody Montessori ; Skip to the end of the images gallery. ...

Przeczytaj recenzję Moje pierwsze literki i cyferki z elementami metody Montessori. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka Moje pierwsze literki i cyferki z elementami metody Montessori autorstwa Bogumiła Zdrojewska Darmowa wysyłka Super cena 17.49 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Kup teraz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI