Makbet (Lektura z opracowaniem)

Makbet (Lektura z opracowaniem) - William Szekspir | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
William Szekspir
WYMIAR
11,84 MB
NAZWA PLIKU
Makbet (Lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
7782869980777

OPIS

Lektura z opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury. Zamieszczone na końcu książki opracowanie podporządkowano podstawie programowej. Zawiera ono ciekawy biogram autora, streszczenie, mapę mentalną, najważniejsze zagadnienia omawiane na lekcjach, a także wiele inspirujących informacji, podpowiedzi i zadań, dzięki którym czytanie lektury staje się twórczą przygodą.

Dwie pierwsze przepowiednie szybko spełniają się same, ostatniej „pomaga" Makbet. ... Sprawdź niskie ceny i kup Makbet.

... Lady Makbet to kobieta zdeterminowana i nie zważająca na zasady moralne. Po dokonaniu zabójstwa na królu Dunkanie, każe mężowi zachować zimną krew.

POWIĄZANE KSIĄŻKI