Kodeks spółek handlowych. Przepisy

Kodeks spółek handlowych. Przepisy Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
8,30 MB
NAZWA PLIKU
Kodeks spółek handlowych. Przepisy.pdf
ISBN
3661550167210

OPIS

Stan prawny na: 5.08.2020 r.W 10. wydaniu książki uwzględniono zmiany wynikające m.in. z ustawy z 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Dołączono także wyciągi z ustaw: z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych i z 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. W opracowaniu zamieszczono skorowidz przedmiotowy, ułatwiający odnalezienie poszczególnych instytucji, a także wyróżniono kolorowym tłem tytuliki przed artykułami Kodeksu spółek handlowych, które objaśniają ich sens. Zmiany, które wejdą w życie po 5 sierpnia 2020 r., oznaczono tekstem pochyłym (kursywą).

w Szwajcarii, Włoszech czy Holandii, gdzie prawo spółek handlowych jest normowane przepisami Kodeksu cywilnego, w Polsce jest ono zawarte w odrębnej ustawie - KSH. 3.

, Rozdział 1. Przepisy ogólne, Kodeks spółek handlowych, codziennie aktualizowany stan prawny. We would like to show you a description here but the site won't allow us. Dz.U.2020.0.1526 t.j.

POWIĄZANE KSIĄŻKI