Alicja w Krainie Czarów (Lektura z opracowaniem)

Alicja w Krainie Czarów (Lektura z opracowaniem) - Lewis Carroll | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lewis Carroll
WYMIAR
11,44 MB
NAZWA PLIKU
Alicja w Krainie Czarów (Lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
4807197888661

OPIS

Lektura z opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury. Zamieszczone na końcu książki opracowanie podporządkowano podstawie programowej. Zawiera ono ciekawy biogram autora, streszczenie, mapę mentalną, najważniejsze zagadnienia omawiane na lekcjach, a także wiele inspirujących informacji, podpowiedzi i zadań, dzięki którym czytanie lektury staje się twórczą przygodą.

U góry znajdziesz quiz Alicja w Krainie Czarów - Test na wiedzę!.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Alicji z Krainy Czarów. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Książka Alicja w krainie czarów Lektura z opracowaniem, pochodzi z wydawnictwa SBM.

Autorem książki jest Lewis Carroll. Należy do gatunków: lektury szkolne, szkoła podstawowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI