Zamknij drzwi

Zamknij drzwi - Rachel Abbott | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Abbott
WYMIAR
11,67 MB
NAZWA PLIKU
Zamknij drzwi.pdf
ISBN
4477491574592

OPIS

Thriller psychologiczny z inspektorem Tomem Douglasem.Spokojne i szczęśliwe życie Jo Palmer wkrótce dobiegnie końca.Ash – jej ukochany mężczyzna – zostanie aresztowany przez policję. Millie – jej najdroższa córeczka – zostanie jej odebrana. Jo utraci przyjaciół i zacznie wątpić w swoje zdrowie psychiczne. Ktoś kradnie wszystko, co Jo kocha, i nie powstrzyma się przed niczym.W tej chwili Jo spędza beztrosko czas przy stole z rodziną i niczego nie podejrzewa. Na zewnątrz pada deszcz. Rozlega się pukanie do drzwi. Przyszli.„Mroczny, niezwykle wciągający thriller psychologiczny o świetnie poprowadzonej fabule”– The Times„To oczywiste, dlaczego czytelnicy wciąż sięgają po kolejne thrillery tej autorki”– Observer„Wciągający thriller, po którym strach zgasić światło”– Red Magazine„Doskonała fabuła i intryga, a wszystkie postacie są bardzo wyraziste! Naprawdę trudno odłożyć ją na półkę!”– Mystery PeoplePonad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy!

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Przykłady użycia - "zamknij drzwi" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.

W powiecie pruszkowskim coraz częściej dochodzi do włamań w domach i mieszkaniach. Policja radzi jak uniknąć wizyty nieproszonych gości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI