Opowiastki dla małych uszu

Opowiastki dla małych uszu - Joanna Wachowiak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Wachowiak
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
Opowiastki dla małych uszu.pdf
ISBN
8635413487288

OPIS

Przyjazne, zabawne i pouczające opowiadania, których z pewnością chętnie wysłuchają wszystkie małe uszy:- o króliku, który nie mógł spać we własnej norze i szukał miejsca, gdzie mu będzie wygodniej;- o pszczółkach, mrówkach i motylach, które chciały, żeby nigdy nie zachodziło słońce;- o myszy, która chciała fruwać tak jak nietoperze;- o żabce, która postanowiła wskoczyć na księżyc;- o szczęśliwym dniu wiewiórki;- o biedronce, która ze wszystkiego się cieszyła, i jejsąsiadce, która zawsze była niezadowolona;- o biednych myszkach, które miały prawdziwy skarb;- o ślimaku, który z nikim nie umiał się bawić.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! „Opowiastki dla małych uszu" jest zbiorem ośmiu krótkich opowiadań o różnych zwierzątkach. Znajdziemy tu historie szczęśliwe, lekkie, przyjemne i radosne, jak i te trudniejsze, wymagające wysiłku i poświęceń.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Opowiastki dla małych uszu - Wachowiak Joanna , tylko w empik.com: 16,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI