Olej to! 5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni

Olej to! 5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni - Michael Leister | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Leister
WYMIAR
9,16 MB
NAZWA PLIKU
Olej to! 5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni.pdf
ISBN
5767477189488

OPIS

Prawdopodobnie wielu z was nurtuje pytanie: jak być sobą w relacjach z innymi? Lęk przed krytyką i odrzuceniem sprawia, że rezygnujemy z wyrażania własnego zdania. Jednocześnie nie potrafimy radzić sobie z opiniami innych na nasz temat. W efekcie poziom naszej życiowej frustracji rośnie, spada zaś akceptacja samych siebie. Czym to grozi? Początkowo tylko gorszym samopoczuciem. Później jednak nasza wewnętrzna równowaga zostaje trwale zaburzona, a to już stanowi wstęp do wielu groźnych chorób. Dzięki książce Michaela Leistera nauczysz się skutecznie i samodzielnie radzić z krytycznymi opiniami na swój temat, a także budować relacje międzyludzkie oparte na zdrowych zasadach. Źródłem szczęścia jesteś Ty, a nie inni!

Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze Książka Olej to! 5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni autorstwa Leister Michael , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 35,49 zł . Przeczytaj recenzję Olej to! 5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni .

Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. E-book serwis 📚 LitRes zaprasza do pobrania Olej to! 5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni, Michael Leister w epub i mobi lub przeczytania jej online! Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes! Olej to! 5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni Michael Leister - Księgarnia Bohema kategorie Jak być sobą i nie przejmować się tym, co myślą i mówią inni Jak być sobą w relacjach z innymi? Prawdopodobnie to pytanie nurtuje wielu z was. Lęk przed krytyką i odrzuceniem sprawia, że rezygnujemy z wyrażania własnego ... Książka EBOOK Olej to! 5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni - Michael Leister Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h E-book Olej to! 5 powodów, by nigdy nie przejmować się tym, co mówią i myślą inni - Michael Leister (PDF) Prawdopodobnie wielu z was nurtuje pytanie: jak być sobą w relacjach z innymi? Lęk przed krytyką i odrzuceniem sprawia, że rezygnujemy z wyrażania własnego zdania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI