Odwet

Odwet - Claire Douglas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Claire Douglas
WYMIAR
7,97 MB
NAZWA PLIKU
Odwet.pdf
ISBN
4388535888756

OPIS

Choć Libby Hall potrzebuje chwili wytchnienia, nigdy nie rozważała wzięcia urlopu. Aż do momentu, gdy dostaje ulotkę o z atrakcyjną propozycją zamiany domów, którą bez wahania przyjmuje. Po przeprowadzce do posiadłości Heywoodsów dziewczyna zaczyna jednak popadać w paranoję, że jest obserwowana. W jej domu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Gdy Libby postanawia wrócić do swojego komfortowego, ale niedoskonałego życia, jest już za późno. Odkrywa sekret Heywoodsów. Ktoś zastawił na nią pułapkę. Rozpoczyna się niebezpieczna gra. Nic już w życiu Libby nie będzie takie samo. Mocny thriller z nieoczywistym, zaskakującym zakończeniem.

Ocena; film sensacyjny USA 2018, 89 min Jacob (Frank Grillo) pracuje jako menedżer banku. Pewnego dnia podczas brutalnego napadu ginie jeden z jego współpracowników.

Wyrwał mi je z ręki i rzucił mi nimi prosto w twarz i poczułem, że mogę - oko za oko - wziąć odwet i rzuciłem jednym w niego. Odwet Revenge. Ocena; thriller USA 1990, 124 min Trzymający w napięciu, gwiazdorsko obsadzony thriller sensacyjny wyreżyserowany przez Tony'ego Scotta, twórcę takich hitów jak "Top Gun", "Karmazynowy przypływ" czy "Fan". To odwet za uwięzienie Nawalnego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI