Leniwe wieczory, burzliwe poranki

Leniwe wieczory, burzliwe poranki - Alina Białowąs | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alina Białowąs
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Leniwe wieczory, burzliwe poranki.pdf
ISBN
2269099811161

OPIS

Wyjechał? Co ja plotę! Od kiedy to potajemne zniknięcie nocą, bez zostawienia żonie adresu, nazywa się wyjazdem? Uciekł! Po kryjomu, jak szczur.Jak się czuje kobieta, która nie wie, czy mąż od niej uciekł, czy tylko wyjechał na drugi koniec świata do pracy? Czy jest samotna, czy tylko sama? Czy wciąż jest mężatką, czy może panną z odzysku?Ewelina miota się, próbując znaleźć odpowiedź, i kiedy wreszcie ją odnajduje, na progu jej mieszkania niespodziewanie staje… No właśnie, kto?Witajcie w skomplikowanym świecie kobiet.*******Za Eweliną (którą zdążyliśmy poznać w książce „Bezsenne noce, senne dni”), mistrzynią analizowania i wyciągania pochopnych wniosków, trudno nadążyć; ona sama chyba nie wie, czego naprawdę chce: światowego życia, japońskiego minimalizmu, samotności czy szczęśliwego stadła… Z tą bohaterką nie można się nudzić! Czy lekko neurotyczna Ewelina w końcu znajdzie sposób, by nieco „ujarzmić” swój trudny charakter odziedziczony po prababce?Ta część komedii małżeńskiej bawi jeszcze bardziej niż pierwsza, do tego wzrusza i jednocześnie daje impuls do zastanowienia się nad sobą i naszymi oczekiwaniami wobec innych, a może nawet do przewartościowania pewnych pojęć. To taka „lekcja życia” podana na wesoło, z celowo przerysowanymi, sympatycznymi postaciami i... niespodziankami. Idealna do czytania przy kubku melisy w leniwe, jesienne wieczory!Agnieszka Grabowskamagazyn „Życie i Pasje"******Uwielbiam książki tej autorki za styl i przesłanie, jakie przemyca w swoich powieściach. Dzięki niemu bawi czytelnika i zmusza do przemyśleń.Alina Białowąs cały czas w szczytowej formie! To będzie najlepsza książka tej jesieni!Agnieszka SonenbergPrzystanek szczęścia

Tom 2; Pobierz fragment (mp3) "Leniwe wieczory, burzliwe poranki" były pierwszym spotkaniem z twórczością i piórem Autorki. O ile sam styl pisania był przyjemny i dość prosty (książkę czytało się bardzo szybko), tak z treścią nie było już tak super. Leniwe wieczory, burzliwe poranki - mp3 - opis produktu: Po nieoczekiwanym i ukradkowym wyjeździe męża do Japonii Ewelina zdobywa jego adres i postanawia złożyć mu niespodziewaną wizytę.

To już kolejna powieść Aliny Białowąs, która stanowi dowód na to, jak wielkie autorka ma wyczucie relacji międzyludzkich, jak doskonałym jest obserwatorem życia. Sprawdź informacje nt. audiobooka: Leniwe wieczory, burzliwe poranki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI