Kostandin. Grzechy mafii

Kostandin. Grzechy mafii - Magdalena Winnicka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Winnicka
WYMIAR
3,95 MB
NAZWA PLIKU
Kostandin. Grzechy mafii.pdf
ISBN
2427121263798

OPIS

Zabójczo przystojny, obłędnie namiętny i... śmiertelnie niebezpieczny23-letnia Alicja usiłuje odzyskać równowagę po ciężkich przeżyciach. Mają jej w tym pomóc wakacje w Leicester. Już na samym początku swojej przygody poznaje 30-letniego Kostandina Tironę. Piekielnie przystojny, bezwstydny samiec alfa bez trudu uwodzi bezbronną Alicję, ratując ją z opresji. Niewinna kobieta nie jest świadoma, że los postawił na jej drodze bezwzględnego zabójcę i szefa mafii. Alicja i Kostandin wyruszają w przepełnioną namiętnością podróż. Jednak pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego światka, w którym ludzkim życiem rządzą pieniądze, musi oznaczać kłopoty. Czyhające na nich niebezpieczeństwo jest większe, niż oboje przypuszczali. Rozpoczyna się śmiertelnie niebezpieczna gra, pełna nieczystych zagrywek i brudnych tajemnic.

Kiedy tylko dotarła do mnie ta książka, niemalże od razu zabrałam się za czytanie. Po postrzeleniu Alicja przechodzi ciężką operację, po której zapada w śpiączkę.

Dostawa Deutche Post tylko 1.40 €. Szybki kurier do 30kg tylko - 4€! ... „Kostandin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI