Wolni od toksyn

Wolni od toksyn - Joseph Pizzorno | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joseph Pizzorno
WYMIAR
8,33 MB
NAZWA PLIKU
Wolni od toksyn.pdf
ISBN
6596083475682

OPIS

Jak żyć zdrowo w mieście pełnym smogu i zanieczyszczeń? Czy ryby i kasze rzeczywiście są zdrowe? Jak wybierać środki czystości i kosmetyki, by nie narażać się na działanie niebezpiecznych substancji? Dzięki tej książce zrozumiesz, co tak naprawdę znajduje się w składach różnych produktów. Nauczysz się unikać i zastępować takie, które zawierają szkodliwe substancje. Poznasz objawy i dolegliwości, które rozwijają się, kiedy w organizmie nagromadzone są toksyny. W oparciu o badania naukowe, autor szczegółowo wyjaśnia, w jaki sposób trucizny z jedzenia, kosmetyków i środowiska rujnują Twoje zdrowie. Autor da Ci również odpowiednie narzędzia, byś mógł skutecznie oczyścić organizm i otoczenie. Nie daj się toksynom.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Książka Wolni od toksyn prezentuje konkretne metody minimalizacji kon-taktu z truciznami i ich szkodliwego wpływu na zdrowie. oto konkretny przykład: kiedy tankujesz samochód, czy sta-jesz tak, by uniknąć przemieszczających się z wiatrem toksycz-nych oparów? Wolni od toksyn - Joseph Pizzorno - opis książki: Toksyczne substancje są przyczyną wielu groźnych chorób jak uniknąć trucizn Pewnie nieraz zastanawiałeś się, jakie są przyczyny groźnych chorób Chociaż co potwierdzają badania naukowe to styl życia, dieta i czynniki genetyczne w dużej mierze kształtują nasze zdrowie. Dzięki lekturze książki Wolni od toksyn dowiesz się, dlaczego nadmiar toksyn jest główną przyczyną rozwoju chorób przewlekłych i co możesz zrobić, by oczyścić swoje ciało.

POWIĄZANE KSIĄŻKI