Uwierzcie w Anioła

Uwierzcie w Anioła - Grzegorz Fels | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Fels
WYMIAR
12,83 MB
NAZWA PLIKU
Uwierzcie w Anioła.pdf
ISBN
9081881239104

OPIS

Wierzycie w anioły? Wielu z Was, drodzy Czytelnicy, odpowie na to pytanie twierdząco. Jak się jednak dłużej zastanowić, niejednego ogarną wątpliwości. Jeśli więc zaczynasz mieć takie czy inne obiekcje co do zasadności swej wiary w istnienie aniołów i szczerze z szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytania, wiedz, że nie jesteś sam i ta książka jest właśnie dla Ciebie! Już sam fakt, że czytasz te słowa, zdaje się to potwierdzać.Chyba nie podjąłbym się napisania niniejszej pozycji, gdyby nie to, że kiedyś sam doświadczyłem REALNEJ pomocy mojego Anioła Stróża, który uratował mi życie. Powiem więcej, moja historia nie jest odosobniona. Dotarłem do innych świadków, którzy doświadczyli w swoim życiu anielskiej pomocy. I proszę, nie mówcie mi, że aniołowie nie istnieją, bo i tak Wam nie uwierzę...Autor

Jak się jednak dłużej nad tym zastanowić, niejednego ogarną wątpliwości. Jeśli więc zaczynasz mieć takie czy inne obiekcje co do zasadności swej wiary w istnienie aniołów i szczerze szukasz odpowiedzi na dręczące Cię pytania, wiedz, że nie jesteś sam i ta książka jest właśnie dla ... W swej książce „Uwierzcie w anioła", podawałem też świadectwa osób (w tym duchownych), którym anioł konkretnie pomógł w trudnych sytuacjach, w których akurat się znaleźli.

Księgarnia internetowa merlin.pl Uwierzcie w Anioła (Grzegorz Fels). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Uwierzcie w Anioła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI