Tajemniczy ogród. Opowieść filmowa (wydanie filmowe)

Tajemniczy ogród. Opowieść filmowa (wydanie filmowe) - Linda Chapman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linda Chapman
WYMIAR
7,46 MB
NAZWA PLIKU
Tajemniczy ogród. Opowieść filmowa (wydanie filmowe).pdf
ISBN
1698223098538

OPIS

Najpiękniejsze historie to te, które opowiadamy wciąż na nowo.Osierocona Mary przyjeżdża z daleka, by zamieszkać z tajemniczym wujem, który nie wpuszcza do swojego domu słońca ani radości. Dziewczynce nie wolno zaglądać do zamkniętych pokoi, włóczyć się po okolicy ani zadawać pytań. Mimo surowych zakazów Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce odkryć fantastyczny, ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, siłę przyjaźni i potęgę odwagi.A ty? Dasz się porwać do krainy za murem?„Tajemniczy ogród” od ponad stu lat podbija serca dzieci i dorosłych. Historia doczekała się dziesiątek adaptacji na całym świecie. Teraz w wyjątkowej, filmowej wersji rozbudzi wyobraźnię nowego pokolenia czytelników.Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Skip to the beginning of the images gallery. ...

Opowieść filmowa (wydanie filmowe) Ostatnia aktualizacja: 2021-03-01 05:08:27 Tytułów w bazie: 249807 Tajemniczy ogród. Opowieść filmowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI