Spotkajmy się po wojnie

Spotkajmy się po wojnie - Agnieszka Jeż | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
7,21 MB
NAZWA PLIKU
Spotkajmy się po wojnie.pdf
ISBN
2280256956917

OPIS

Trzy pokolenia, dwie historie, jeden wspólny los.Piękna opowieść o miłości i wojnie.Anna Matkowska i Marcin Zieliński zaczynają nowe życie. Razem będą zapisywać czystą kartę ich przyszłości. Podczas przyjęcia zaręczynowego okazuje się jednak, że ta historia zaczęła się wiele lat wcześniej, podczas wojny, kiedy los połączył ich dziadków.W tej opowieści jest wszystko: szaleńcza miłość, zazdrość, tajemnice, kłamstwa, przemilczenia, lęki i nadzieje.I najtrudniejsza miłość, którą jest przebaczenie.Prawdziwa miłość to dobro. I prawda.

Prolog. 9 Życie to jest teatr, mówisz do mnie, opowiadasz Maski coraz inne, coraz mylne się nakłada Życie to zabawa, wszystko to jest jedna gra Przy ... TRZY POKOLENIA, DWIE HISTORIE, JEDEN WSPÓLNY LOS.

pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... Książka Spotkajmy się po wojnie pochodzi z wydawnictwa Filia. Autorem książki jest Agnieszka Jeż.

POWIĄZANE KSIĄŻKI