Landon & Shay. Tom 1

Landon & Shay. Tom 1 - Brittainy C. Cherry | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brittainy C. Cherry
WYMIAR
10,21 MB
NAZWA PLIKU
Landon & Shay. Tom 1.pdf
ISBN
3308376613986

OPIS

Shay Gable mnie nie znosiła. Zawsze próbowaliśmy się unikać. Rozchodziliśmy się w różne strony.Nawet na siebie nie patrzyliśmy.Wszystko się zmieniło, gdy rzuciłem jej wyzwanie. Zaczęło się od głupiego zakładu: sprawić, by Shay zakochała się we mnie, nim ja zakocham się w niej.Miałem zgarnąć łatwą wygraną, jednak dziewczyna sprawiła, że zapragnąłem nieznanych wcześniej rzeczy.Dawno temu zakochałam się w chłopaku. Pięknym, choć borykającym się z trudami życia.Niektórzy ostrzegali mnie przed tym uczuciem, ale nie słuchałam. Byliśmy młodzi, słabi, głupi. I niebezpiecznie zakochani, ale zupełnie się tym nie przejmowaliśmy.Wszystko układało się w tym burzliwym romansie, aż nasze życie na zawsze się zmieniło.W bajkach miłość zawsze zwycięża, jednak w prawdziwym życiu bywa powodem upadania imperiów.Jednak, jak mówi stare powiedzenie: w miłości i na wojniewszystko jest dozwolone – także złamane serce.

Nietypowe, jednak całkiem na plus, a to dzięki temu mogę powiedzieć, że w zestawieniu barw wygrywa dla mnie „Landon & Shay. Tom 1", która przemówiła mi do serca za pomocą jesiennych barw, gdzie jej przeciwniczka poszła w fiolety, a to już nie do końca moja bajka. Landon & Shay.

Tom 1 (EPUB) - Ceny już od 23,62 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 8 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Ebook Landon & Shay.

POWIĄZANE KSIĄŻKI