Fighting Fantasy. Czarnoksiężnik z Ognistej Góry (komiks paragrafowy)

Fighting Fantasy. Czarnoksiężnik z Ognistej Góry (komiks paragrafowy) - Ian Livingstone | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ian Livingstone
WYMIAR
7,5 MB
NAZWA PLIKU
Fighting Fantasy. Czarnoksiężnik z Ognistej Góry (komiks paragrafowy).pdf
ISBN
9811782925936

OPIS

Wciel się w postać poszukiwacza przygód, który wyrusza na niebezpieczną wyprawę do samego serca Ognistej Góry. Po drodze będziesz musiał podjąć szereg decyzji, od których będzie zależał twój los. Wędruj przez labirynt korytarzy, walcz o życie i dokonuj właściwych wyborów. To ty jesteś bohaterem tej opowieści! Książki paragrafowe to rodzaj jednoosobowej gry fabularnej. Jednak zamiast teatru wyobraźni, jak ma to miejsce w grach RPG, gracz przeżywa swoje przygody poprzez odkrywanie kolejnych paragrafów, które wskaże mu opowieść. Książki paragrafowe przenoszą czytelnika w samo centrum zdarzeń. To on decyduje, w jaki sposób potoczy się fabuła całej opowieści – każdy jego wybór napędza akcję. Mechanika gry jest bardzo prosta i opiera się na statystykach postaci oraz rzutach kośćmi. W trakcie swojej przygody gracz przemieszcza się po świecie gry, decydując, jaką ścieżkę wybrać. Na swojej drodze spotyka zarówno sprzymierzeńców jak i wrogów, z którymi musi wejść w interakcję, nierzadko opowiadając się po stronie dobra lub zła. To od gracza zależy, czy jego przygoda zakończy się sukcesem.

To ty jesteś bohaterem tej opowieści! Czarnoksiężnik z Ognistej Góry i Dom pełen zła to dwie gry paragrafowe, które ukażą się nakładem wydawnictwa Fox Games już 16 września 2020. Nalezą one do znanej i lubianej przez fanów pargarafówek na świecie serii Fighting Fantasy liczącej już kilkadziesiąt tomów.

Książki paragrafowe to rodzaj jednoosobowej gry fabularnej. Jednak zamiast teatru wyobraźni, jak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI