Drugie pokolenie. Czego nie powiedziałem mojemu ojcu

Drugie pokolenie. Czego nie powiedziałem mojemu ojcu - Michel Kichka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michel Kichka
WYMIAR
6,45 MB
NAZWA PLIKU
Drugie pokolenie. Czego nie powiedziałem mojemu ojcu.pdf
ISBN
5982911553551

OPIS

Komiks Michela Kichki to autobiograficzna opowieść, w której przywołuje on ? czasem w zabawny bądź ironiczny sposób ? decydujące momenty ze swojego dzieciństwa, młodości i dorosłego życia w cieniu Shoah.Ten wybitny izraelski karykaturzysta i wykładowca akademicki jest synem człowieka, który jako jedyny spośród najbliższych krewnych przeżył wojnę. Ojciec Kichki po kilku latach więzienia w obozach koncentracyjnych powrócił do ojczystej Belgii. Urodziły mu się dwie córki i dwóch synów. Jego doświadczenia wojenne były dla dzieci ciężarem, od którego próbowały się wyzwolić ? każde na swój sposób. Powieść graficzna Kichki jest wyjątkowa i wzruszająca ? przedstawia bowiem przeżycia człowieka w szczególny sposób doświadczonego przez historię.Oryginalne rysunki do pierwszego francuskiego wydania komiksu były prezentowane w MOCAK-u w ramach wystawy Polska ? Izrael ? Niemcy. Doświadczenie Auschwitz w 2015 roku.

Ten wybitny izraelski karykaturzysta i wykładowca akademicki jest synem człowieka, który jako jedyny spośród najbliższych krewnych przeżył wojnę. Ojciec Kichki po ... Drugie pokolenie Czego nie powiedziałem mojemu ojc.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Czego nie powiedziałem mojemu ojcu ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI