Czas leczy rany

Czas leczy rany - Joanna Kruszewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Kruszewska
WYMIAR
4,33 MB
NAZWA PLIKU
Czas leczy rany.pdf
ISBN
6028762303438

OPIS

Helena, właścicielka niewielkiej cukierni, stara się wzorowo wypełniać obowiązki matki i żony. Nie wszystko w jej rodzinie jest idealne, ale sił dodają jej nadchodzące lato i zbliżające się wakacje.Mimo upałów wszyscy cieszą się z długich wieczorów spędzanych na Podlasiu. Nie mogą doczekać się cichych rozmów prowadzonych w zaciszu działkowej werandy.To lato ma na nowo scalić oddalających się od siebie domowników.Zamiast tego jednak sielankę przerywa pojawienie się pięknej Małgorzaty, córki Leszka, o której istnieniu nie wiedział.Dziewczyna burzy budowany z mozołem spokój rodziny.Tajemnice z przeszłości powoli i stopniowo wychodzą na światło dzienne.Czy można wybaczyć zdradę? Czy czas zawsze leczy rany?Co może sprawić, by rodzina, rozdarta dramatycznymi wydarzeniami, na nowo odnalazła do siebie drogę?Wzruszająca opowieść o domu, rodzinie, miłości i przyjaźni.A wszystko to wśród pięknych podlaskich krajobrazów.

Najnowsza książka pani Joanny to niezwykle spokojna ale także pełna emocji i wzruszeń historia o ... Czy czas zawsze leczy rany? Co może sprawić, by rodzina, rozdarta dramatycznymi wydarzeniami, na nowo odnalazła do siebie drogę? Wzruszająca opowieść o domu, rodzinie, miłości i przyjaźni. A wszystko to wśród pięknych podlaskich krajobrazów.

Przeczytałam książkę z przyjemnością, ale pewnie niedługo o niej zapomnę. Czas leczy rany to powieść spokojna, niespieszna, myślę, że przypadnie do gustu fanom literatury obyczajowej. Dla mnie jednak za mało tu było emocji, historia wydaje się bardzo podobna do wielu innych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI