Akupunktura od A do Z

Akupunktura od A do Z - Sarah Swanverg | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Swanverg
WYMIAR
11,66 MB
NAZWA PLIKU
Akupunktura od A do Z.pdf
ISBN
6090605861778

OPIS

Jeśli do tej pory akupunktura kojarzyła Ci się tylko z bólem, to już czas, abyś poznał ten wyjątkowy poradnik! Licencjonowana akupunkturzystka wyjaśnia w nim, że igły do akupunktury mają grubość włosa, a ich wbijanie jest całkowicie bezbolesne! Odkrywa przez Tobą wszystkie zalety akupunktury, a także odpowiada na najczęściej zadawane pytania: co leczy akupunktura? Jak wybrać odpowiedniego akupunkturzystę i jakie kwalifikacje powinien posiadać? Jak wygląda typowy zabieg? Dowiesz się również, w jaki sposób z jej pomocą wyeliminować stres, bezsenność, problemy z pamięcią i koncentracją, bóle pleców i kolan, migreny, trądzik, depresje, a nawet przeziębienie i grypę. Wszystko co musisz wiedzieć o akupunkturze!

Zadaniem akupunkturzysty jest poszukiwanie przy-czyny, zadawanie pytań, obserwowanie języka i pomiar pulsu. eBook Akupunktura od A do Z. Wszystko, co musisz wiedzieć o bezpiecznej i skutecznej terapii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej pdf mobi epub.

Wszystko, co musisz wiedzieć o bezpiecznej i skutecznej terapii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Ebook Akupunktura od A do Z. Wszystko, co musisz wiedzieć o bezpiecznej i skutecznej terapii Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Sarah Swanberg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI