Najpiękniejsza

Najpiękniejsza - Kristen Proby | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kristen Proby
WYMIAR
8,42 MB
NAZWA PLIKU
Najpiękniejsza.pdf
ISBN
3748948827558

OPIS

„Nikt nie pisze z taką pasją i takim sercem jak Kristen Proby. Uwielbiam ją!”SYLVIA DAYPikantna i romantyczna powieść o kolejnej pięknej właścicielce gorącej restauracji Pokusa...Riley Gibson jest podekscytowana. Pokusa, modna restauracja, której jest współwłaścicielką, będzie pokazywana na telewizyjnym kanale kulinarnym. Jej przyjaciółki obawiają się jednak, że stała obecność ekipy telewizyjnej wywróci życie restauracji do góry nogami. Ale taka okazja nie zdarza się na co dzień i Riley nie zamierza jej przepuścić. A producentem programu ma być Trevor Cooper, o którym nie może przestać myśleć od pierwszego spotkania. Choć nie wypadło ono najlepiej...Trevor Cooper wchodząc do gabinetu Riley, ma jeden cel: przekonać ją, żeby zgodziła się na realizację cyklu z Pokusą w roli głównej. Lecz na jej widok zapomina nie tylko o programie, ale o całym świecie. Nie spodziewał się, że tak profesjonalna specjalistka od PR może być tak piękna, seksowna i zabawna...Ale Trevor zawsze trzymał się starej zasady: nie łączyć pracy z miłością.A Riley właśnie postanowiła trzymać się nowej zasady: koniec z niewłaściwymi facetami.Czy mają szansę przeżyć razem coś więcej niż sukces zawodowy?KRISTEN PROBY uwielbia mocne historie miłosne i wyraziste postacie z poczuciem humoru. Jej bohaterowie to samce alfa, apodyktyczni, ale i opiekuńczy, a bohaterki są silne i namiętne.Jej wydana w wielu krajach seria Ze Mną w Seattle to bestsellery ze szczytu amerykańskich list. Wszystkie kolejne tomy były na 1. miejscach Amazonu. Najnowsze serie autorki (Pokusa i Big Easy) to również bestsellery „New York Timesa” i „USA Today”.

Takashi Shimura - szef Goro Ishida; Toshiko Hattori - Toshiko Hattori ... Najpiękniejsza Gwiazdka (2008) The Most Wonderful Time of the Year - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl. Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria. Radio RMF Classic - najpiękniejsza muzyka filmowa.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Najpiękniejsza rodzina świata. Rodzina Clementsów podbija serca internautów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI