Najgłośniej krzyczy serce

Najgłośniej krzyczy serce - Martyna Senator | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martyna Senator
WYMIAR
9,43 MB
NAZWA PLIKU
Najgłośniej krzyczy serce.pdf
ISBN
2427847602805

OPIS

Martyna Senator, ulubiona autorka nastolatków i młodych dorosłych, stworzyła powieść, o której będziecie pamiętać przez długie tygodnie.Nina jest młodą i wrażliwą dziewczyną, a ponad wszystko kocha taniec. Jej na pozór idealne życie z dnia na dzień zamienia się w koszmar.Kacper próbuje wmieszać się w tłum i zniknąć. Kiedyś miał wszystko, teraz za wszelką cenę chce po prostu przetrwać.Ta poruszająca książka o gniewie, nieuzasadnionej nienawiści, przemocy w szkole i hejcie otwiera oczy na zdarzenia, które mogą dotyczyć każdego z nas. Zdarzenia, o których trudno będzie zapomnieć.

Pamiętajcie, by nie być obojętnym na krzywdzenie innej osoby, bo co jak role się ... Najgłośniej krzyczy serce Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! 📚 Poznaj "Najgłośniej krzyczy serce" autorstwa Martyna Senator.

POWIĄZANE KSIĄŻKI