Jachting morski

Jachting morski - Krzysztof Baranowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Baranowski
WYMIAR
3,36 MB
NAZWA PLIKU
Jachting morski.pdf
ISBN
6087667667430

OPIS

Ogromną zaletą książki jest wręcz gawędziarska lekkość jej stylu, która czyni z niej nietypowy podręcznik, odbiegający od sztywnej, naukowej narracji na rzecz poradnika przeplatanego refleksjami z własnych doświadczeń kilkudziesięcioletniej żeglarskiej praktyki Autora. 

żegluga na pływach, obsługa radaru, nawigacja elektroniczna) odnosząc się do zaawansowanych żeglarzy, ale i nowicjuszom doradza jak wypłynąć na morze, w dodatku na nieznanym jachcie. Poszukuje chętnego do nabycia udziału we własności jachtu 36 ft , koszt to 17.599 zł rejon żeglugi to Hiszpania -Portugalia - Maroko udział daje możliwość używania jednostki przez 4 tygodnie w roku.(jedna 12) Taka forma użytkowania jachtu w formie spółki armatorskiej pozwala przede wszystkim na wybór jednostek których sami nie bylibyśmy w stanie wykorzystać. "Jachting morski" powstał na bazie artykułów "ABC" zamieszczanych przez autora w miesięczniku "Jachting", gdy przez pierwszych pięć lat istnienia tego pisma był on jego redaktorem naczelnym. Stąd nierzadko forma felietonowa, powracanie do poruszanych już wątków, czy też mało formalne traktowanie tematów, skądinąd niezwykle w ... KsiążkaJachting morski - OutletautorstwaKrzysztof Baranowski ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Jachting morski - Outlet - Krzysztof Baranowski (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies Napisz recenzję o produkcie: Jachting morski Twoja ocena.

7,5 / 10 2 ocen 0 opinii . Wydawnictwo: Fundacja Szkoła pod Żaglami Krzysztofa Baranowskiego sport .

POWIĄZANE KSIĄŻKI