Ciii... Cichutko!

Ciii... Cichutko! - Nicola Kinnear | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicola Kinnear
WYMIAR
3,92 MB
NAZWA PLIKU
Ciii... Cichutko!.pdf
ISBN
7453484779127

OPIS

Najnowszy bestseller autorki Odwagi, zajączkuOdwagi, zajączku – debiut Nicoli Kinnear o przezwyciężaniu lęku przed nieznanym podbił serca dzieci i rodziców w 20 krajach.Wracamy do tego samego lasu. Poznajemy Lisiczkę. Jest cichutka, a inni są hałaśliwi. Jest smutna, bo zna wiele bajek i ma dużo do opowiadania, ale nikt jej nie słyszy, ani nie słucha. Ani jej, ani zbliżającego się Niedźwiedzia…Czy uda jej się zdobyć na odwagę by ostrzec i ochronić przyjaciół? A może nawet pomoże Niedźwiedziowi?Ciepła, zabawna, piękna książka o tym, jak siła przyjaźni daje pewność siebie i odwagę.

Ani jej, ani ... Najnowszy bestseller autorki Odwagi, zajączku Odwagi, zajączku - debiut Nicoli Kinnear o przezwyciężaniu lęku przed nieznanym podbił serca dzieci i rodziców w 20 krajach. Wracamy do tego samego lasu.

Wracamy do tego samego lasu. Poznajemy Lisiczkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI