Zachłanne na życie

Zachłanne na życie - Sławomir Koper | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sławomir Koper
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Zachłanne na życie.pdf
ISBN
3780098704924

OPIS

Barwna opowieść o życiu artystek PRL. Niekwestionowaną gwiazdą była wówczas Agnieszka Osiecka, bez której w ogóle nie można sobie wyobrazić polskiej kultury tamtych lat. Utalentowana autorka tekstów i poetka, niezrównana komentatorka życia codziennego. Kobieta wrażliwa i szalona, która poszukiwała osobistego szczęścia i właściwie nigdy go nie odnalazła. A przy tym posiadała niezwykły dar unieszczęśliwiania innych. Poza Agnieszką Osiecką Autor przedstawia sylwetki Małgorzaty Braunek, Kaliny Jędrusik i Elżbiety Czyżewskiej.

Niekwestionowaną gwiazdą była wówczas Agnieszka Osiecka, bez której w ogóle nie można sobie wyobrazić polskiej kultury tamtych lat. Utalentowana autorka tekstów i poetka, niezrównana komentatorka życia codziennego. Zachłanne na życie! Agnieszka Osiecka, Małgorzata Braunek, Kalina Jędrusik, Elżbieta Czyżewska.

Oceń ten produkt jako pierwszy. Autor: Sławomir Koper; Kategorie: E-booki / biografie / biografie muzyków i zespołów „Zachłanne na życie" to opowieść o burzliwych latach i burzliwych karierach, nie stroniąca od pikantnych szczegółów z życia prywatnego sław.

POWIĄZANE KSIĄŻKI