Rozpad

Rozpad - Sharon Bolton | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sharon Bolton
WYMIAR
8,4 MB
NAZWA PLIKU
Rozpad.pdf
ISBN
1768355567321

OPIS

„Sharon Bolton zmieniła oblicze literatury kryminalnej”. TESS GERRITSEN„Jestem wielkim fanem Sharon Bolton, a to jej najlepsza powieść”.LEE CHILD„Bolton rządzi światem psychologicznego suspensu”.„HuffPost”Nowy, trzymający w napięciu thriller z nieprzewidywalnym zwrotem akcji.ONA JUŻ NIE MA GDZIE SIĘ UKRYĆ.Rok temu, w desperacji, młoda badaczka Felicity Lloyd zdecydowała się na długą wyprawę glacjologów na antarktyczną wyspę. Chciała uciec.Niebawem przybije tu ostatni statek tego lata… Czy na nim będzie on?ON NIE SPOCZNIE, PÓKI JEJ NIE ODNAJDZIE.Freddie Lloyd odsiadywał wyrok za morderstwo. Teraz wyszedł i jest na jej tropie.Ale jest jeszcze ktoś, kto wie o nich więcej niż oni sami…BO NIEWAŻNE, JAK DALEKO UCIEKNIESZ, SĄ TAJEMNICE, KTÓRE ZAWSZE CIĘ DOPADNĄ...SHARON BOLTON jest jedną z najbardziej znanych, lubianych i cenionych brytyjskich autorek kryminałów i thrillerów psychologicznych, sprzedanych w ponad milionie egzemplarzy, tłumaczonych na 20 języków i wyróżnianych najważniejszymi międzynarodowymi nagrodami: CWA Gold Dagger, Barry Award, International Thriller Writers Best First Novel, francuską Prix du Polar. W 2014 brytyjskie Stowarzyszenie Pisarzy Kryminałów przyznało jej nagrodę CWA Dagger in the Library za całokształt twórczości. Międzynarodową sławę zyskała serią z Lacey Flint, młodą policjantką z mroczną przeszłością.

W pięćdziesiątą rocznicę podpisania paktu Mołotow-Ribentrop, sierpień 1989, około dwóch milionów Litwinów, Łotyszy oraz Estończyków utworzyło długi na 650 km łańcuch trzymających się za ręce. To oni symbolicznie połączyli wszystkie trzy republiki. Rozpad ZSRR; Chronologia najważniejszych wydarzeń z lat 1914-1991; Inne materiały.

Lista słów i wyrażeń podobna do słowa rozpad: rozpad osobowości, rozpad promieniotwórczy, rozpad umysłu, rozpada się, rozpadać, rozpadać się, rozpadający się, rozpadanie, rozpadanie się, rozpadlina, rozpadowy. Słownik synonimów do słowa rozpad.

POWIĄZANE KSIĄŻKI